5, 6 en 7 februari 2018
Volg ons op Twitter  Volg ons op Twitter  Volg ons op LinkedIn  

Winnaars 2013

Alle uitslagen EvenTT Culinair 2013.

Maandag:
Wynand Vogel Bokaal
Guido Panjer van Panjer Culinair te Leeuwarden

Dinsdag:
Koude klasse 3e prijs alles
B5 – Assiette klasse
Henri Brouwers - Restaurant Ons Behaeghen te Strijbeek
C6 – Junioren klasse
Koen Betjes - Restaurant Het Ambacht te Heerenveen
Koen Betjes - Restaurant Het Ambacht te Heerenveen
Simon Groeneveld - Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard

E8 – Patisserie
Rob Pijpstra -Centerparcs Sandur te Emmen
Jesse Strijkdonk- Hampshire Hotel Wesseling te Dwingeloo

Koude klasse 2e prijs alles
A4 Koude schotel niet vallend onder vlees/vis/gevogelte/wild –
Henri Brouwers - Restaurant Ons Behaeghen te Strijbeek
C6 – Junioren klasse
Koen Betjes -Restaurant Het Ambacht te Heerenveen
Koen Betjes - Restaurant Het Ambacht te Heerenveen
D7 – Sierwerk
Dennis Lanting - Hotel de Meulenhoek te Exloo
Koude klasse 1e prijs alles
A2 – Koude visschotel
Marco Krispijn – Restaurant ‘ t Lagerhuys te Muiderberg

B5 – Assiette klasse
Lars van Galen – Tuindorphotel Restaurant Lansink te Hengelo

C6 – Junioren klasse
Simon Groeneveld -Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard
Simon Groeneveld -Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard

D7 – Sierwerk
Tim Brouwer – Hotel Parkzicht te Veendam

E8 Patisserie
Francis de Wind Restaurant Ons Behaeghen te Strijbeek
Koude Klasse Ere prijzen
B5 – Assiette klasse
Lars van Galen – Tuindorphotel Restaurant Lansink te Hengelo

C6 – Junioren klasse
Simon Groeneveld - Herberg de Waard van Ternaard
te Ternaard

D7 – Sierwerk
Raimond van Iren – Hotel Parkzicht te Veendam

E8 – Patisserie
Erik Jager - Grand Cafe Restaurant Rue de la Gare te Emmen

Eervolle vermelding
D7 – Sierwerk - Martin Kort van Hotel Bieze te Borger.
E8 – Patisserie - Robert Wijbenga
Hotel Bieze te Borger

Grand Prix Drenthe:
A2 – Koude visschotel
Henri Brouwers - Restaurant Ons Behaeghen te Strijbeek

Horeca a la minute:
3: Edin Brkic – Restaurant De Keizerskroon te Deventer
2: Jelle Schepers – Hampshire Hotel Wesseling te Dwingeloo
1: Wayne Kropman – Middelbare Horecaschool te ‘s-Hertogenbosch

Gastvrijheidwedstrijd
3: Drenthe College te -Emmen Mehmet Kusman
2. Friese Poort te Drachten – Mellanie Medema
1. Friese Poort te Drachten – Rick Keyzer
Friese Poort te Drachten met 436 punten
Drenthe College te Emmen met 397 punten

Woensdag 6 februari

Tapas:
2. Dylan Bulle – Drenthe College te Emmen
1. Kevin de Grote – Drenthe college te Emmen

Streekproducten wedstrijd.
3: Johan Faber van R.O.C. Friesepoort te Drachten
2: Erik Jager- Grand Cafe Restaurant Rue de la Gare te Emmen
1: William Boer - Hampshire Hotel Wesseling te Dwingeloo

Gastvrijheidwedstrijd
3: Sharon Hulshof – Noorderpoort College te Groningen
2: Tamara Fransse - Noorderpoort College te Groningen
1: Carmen Smid - Noorderpoort College te Groningen

Prijs uitreiking van de genomineerde van de Gast vrijheidswedstrijd
Nummer 1 van dinsdag 5 februari: Rick Keyzer van Friese Poort te Drachten
Nummer 1 van woensdag 6 februari: Carmen Smid - Noorderpoort College te Groningen
Overall Winnaar: Carmen Smid - Noorderpoort College te Groningen

Pers Prijs van de Culinaire Saisonnier
Nominatie van 5 feb:Wayne Kropman -Middelbare Horecaschool `s-Hertogenbosch
Nominatie van 6 feb: Jelle Schepers – Hampshire Hotel Wesseling Dwingeloo
Winner: Wayne Kropman!

Horeca a la minute halfom

3e prijs: Arnold Jansen – Restaurant Het Koetshuis te Hoogeveen samen met Roelof Bork - Sloper
2e: Alfred van Dijk – Restaurant het Oude Dykhuys te Lisserboek samen met Jeffrey Plasmeijer - Scheepsbouwer
1e: Leendert Klaassens – In Choc te Marum samen met Tineke Vlap - Beursorganisatie