5, 6 en 7 februari 2018
Volg ons op Twitter  Volg ons op Twitter  Volg ons op LinkedIn  

Winnaars 2014


Maandag Wynand Vogel Bokaal:
Winnaar Van de “Wynand Vogel Bokaal “2014 is Dennis van den Beld van Hotel Landgoed Het Roode Koper te Leuvenum

Dinsdag:
Gastvrijheidwedstrijd
3: ROC Friesche Poort Drachten - Annemaij Muijzer
2: Noorderpoort College Groningen - Stefan Arends
1: Noorderpoort College Groningen - Malou Mellema

Eervolle vermelding
Dennis Kronemeijer -Restaurant Pinot te Breda

Koude klasse 3e prijs allen
B5 – Assiette klasse
Wayne Kropman Restaurant De Heer Kocken te Vught
Geoffrey van Melick Restaurant ’t Nonnetje te Harderwijk
Simon Groeneveld Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard

C6 – Junioren klasse
Koen Betjes- Wijn Restaurant Pinot te Breda
Koen Betjes -Wijn Restaurant Pinot te Breda
Allen Horst - Herberg Onder de Linden te Aduard

E8 – Patisserie
Bouke van der Veen Restaurant de Leeuw te Lichtenvoorde
Stefan Beerendonk Restaurant de Luwte te Waalwijk
D – Sierwerk
Eva de Vries Stand Hotel Seeduyn te Vlieland

Koude klasse 2e prijs alles
A3- Koude gevogelte/wildschotel
Marco Krispijn – The Eet-Team te Amsterdam
B5 Assiette klasse
Simon Groeneveld Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard
C6 – Junioren klasse
Koen Betjes- Wijn Restaurant Pinot te Breda
Timber Nijland Restaurant Het Koetshuis te Hoogeveen
D7 – Sierwerk
Raimond van Iren Hotel Restaurant Parkzicht te Veendam
Martin Kort- Hotel Bieze te Borger

Koude klasse 1e prijs alles
A2 – Koude visschotel
Tom Lamers - Restaurant Parkheuvel -te Rotterdam
B5 – Assiette klasse
Simon Groeneveld Herberg de Waard van Ternaard te Ternaard
D7 – Sierwerk
Roy van Geel World Hotel Bel Air te Den Haag
Raimond van Iren Hotel Restaurant Parkzicht te Veendam
E8 Patisserie
Marleen Bergwerf Restaurant Het Koetshuis te Hoogeveen

A la minute:
3: Koen Betjes - Wijn Restaurant Pinot te Breda
2: Marleen Bergwerf - Restaurant Het Koetshuis te Hoogeveen
1: Jeroen Brouwer Restaurant Loohoeve te Schoonloo

Koude Klasse Ere prijzen
B5 – Assiette klasse
Tom Lamers Restaurant Parkheuvel te Rotterdam
C6 – Junioren klasse
Koen Betjes - Wijn Restaurant Pinot te Breda
D7 – Sierwerk
Geert Eling Hampshire Hotel Wesseling te Dwingeloo
E8 – Patisserie
Geoffrey van Melick Restaurant ’t Nonnetje te Harderwijk

Grand Prix Drenthe:
Keng Vichianrat Restaurant La Rive te Amsterdam

Woensdag 12 februari
Uitreiking prijzen Tapaswedstrijden:
Eervolle vermelding:
Christian Boomker - Noorderpoort college te Groningen
Eervolle vermelding:
Be Hut - Noorderpoort college te Groningen

1e prijs: Geordie van der Schoor - Landstede te Harderwijk
Streekproducten wedstrijd.
2e prijs: Marcel Stronks - De Smidse Culinair te Aalten
2e prijs: Dima Sovdra - Restaurant Belterwiede te Wanneperveen
1e prijs: William Boer - Hampshire Hotel Wesseling te Dwingeloo

Gastvrijheidwedstrijd
3: Fleur Weeling - ROC Friese Poort te Sneek
2: Eline Veenstra - ROC Friese Poort te Sneek
1: Malou Claassen - Noorderpoort College te Groningen
Beste ROC over beide dagen: Noorderpoort College team dinsdag te Groningen


Prijs uitreiking van de genomineerde van de Gastvrijheidswedstrijd
Diner voor Twee bij Restaurant de Vlindertuin* te Zuidlaren
Nummer 1 van dinsdag 11 feb: Malou Mellema van Noorderpoort College te Groningen
Nummer 1 van woensdag 6 februari: Malou Claassen van Noorderpoort College te Groningen
Overall Winnaar: Malou Claassen

Derde prijs
Naam: Leendert Klaassens - In choc te Leeuwarden
Pieter Wijchertjes - Ambulance chauffeur
Tweede prijs
Naam: Federico Mocci - Restaurant Eten en Wijn te Almere
Claudia Perez Gastvrouw
Eerste prijs
Alfred van Dijk - Restaurant het oude dijkhuis te Lisserbroek

Jobert Lommerse Algemeen Directeur ICT bedrijf JOHECO


Pers Prijs Culinaire Saisonnier
Nominatie van 11 feb: Marleen Bergwerf – Restaurant het Koetshuis te Hoogeveen
Nominatie van 12 feb: Alfred van Dijk – Restaurant het Oude Dykhuis te Lisserbroek

Winaar: Marleen Bergwerf