5, 6 en 7 februari 2018
Volg ons op Twitter  Volg ons op Twitter  Volg ons op LinkedIn  

Winnaars 2015

Alle uitslagen EvenTT Culinair 2015

Maandag Wynand Vogel Bokaal
Winnaar Van de “Wynand Vogel Bokaal “2015 is Keng Vichianrat van La Rive, Amstel Hotel te Amsterdam

Saissonier Persprijs: Carine Koreman:
Bert- Jan Jipping, Restaurant de Vlindertuin te Zuidlaren

Dinsdag:
Gastvrijheidwedstrijd
3: Audojo Linger, Noorderpoort College te Groningen
2. Mike Severijnse, Drenthe College te Emmen
1. Wouter Stensen, Noorderpoort college te Groningen
Nominatie voor de overall prijs is Wouter Stensen

Koude klasse 3e prijs
204 – Marco Krispijn van The Eet-team te Amsterdam
503 – Jorrit Blom Grand Hotel Postplaza te Leeuwarden
505 – Koen Betjes Restaurant Picknickers te Terherne
519 – Roy Eijkelkamp, Restaurant de Bokkedoorn te Overveen
520 - Roy Eijkelkamp, Restaurant de Bokkedoorn te Overveen
524 – Jacky Bos Hotel Odoorn Bistro la Finca te Odoorn
601 – Allessandro Rivelino, De Rooie Pannen te Breda
604 – Ian Plat, Landgoed Lauswolt te Beesterzwaag
605 – Bjarne van Asselt, Hotel Landgoed Het Roode Koper te Leuvenum
608 – Sake-Jan Boonstra, Hampshire hotel Wesseling te Dwingeloo
802 – Bouke Jan van der Veen, Restaurant Berenschot’s Watermolen te Winterswijk
808 – Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst

Koude klasse 2e prijs
301 – Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst
515 - Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst
518 - Roy Eijkelkamp, Restaurant de Bokkedoorn te Overveen
607 – Timber Nijland, Restaurant Kiewiet te Dedemsvaart
702 – Eva de Vries, Westcord Standhotel Seeduyn te Vlieland
703 – Raimond van Iren, Hotel Parkzicht te Veendam
Koude klasse 1e prijs alles
205 – Roy Eijkelkamp, Restaurant de Bokkedoorn te Overveen
206 – Tom Lamers, Krommedissel in Heelsum
513 - Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst
514 – Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst
602 – Allessandro Rivelino, De Rooie Pannen te Breda
704 - Raimond van Iren, Hotel Parkzicht te Veendam

Koude Klasse Ere prijzen
203 – Alfred van Dijk, Resrautan het Oude Dykhuys te Lisserbroek
512 - Martin Ruisaard Restaurant de Fuik te Aalst
606 – Timber Nijland, Restaurant Kiewiet te Dedemsvaart
701 – Geert Eling, Hampshire hotel Emmen te Emmen
805 - Michael Meijer, Restaurant Garnwerd aan Zee te Garnwerd

A la minute:
3: Marcel Heintzberger, Restaurant Het Bosch te Amsterdam
2: Timber Nijland, Restaurant Kiewiet te Dedemsvaart
1: Anne Zwigt, Hotel Restaurant Het Witte Huis te Olterterp
Grand Prix Drenthe:
Alfred van Dijk, Restaurant Het Oude Dykhuys te Lisserbroek

Saissonier Persprijs: Carine Koreman:
Timber Nijland, Restaurant Kiewiet te Dedemsvaart



Woensdag 12 februari
Uitreiking prijzen Bittergarnituur klasse hotelscholen en opleidingen
3: Koen van der Weerd, Deltion College te Zwolle
2: Geordie van der Schoor, Cingel College te Breda
1: Petrie Talens, Drenthe College te Meppel

Woensdag:
Gastvrijheidwedstrijd
3: Jissie Akkerman, ROC Friese Poort te Drachten
2: Nick Regtop, Drenthe College te Emmen
1: Felicia Talsma, ROC Friese Poort te Drachten
eerste prijs is tevens nominatie voor de hoofd prijs 

winnaar Felicia blijft staan en oproepen Wouter Stensen van het Noorderpoort College

Overall gastvrijheidswinnaar: Wouter Stensen van het Noorderpoort College
Beste ROC over beide dagen: ROC Friese Poort te Drachten

A la minute Half-om
3: Dennis van den Beld, Hotel Landgoed Het Roode Koper te Leuvenum samen met Niels Godschalk, hotel manager
2: Marleen Bergwerf, Herberg de Loohoeve te Schoonloo samen met Edwin Brouwer, Student
1: Erwin de Lange, Restaurant Het Oude Dykhuys te Lisserbroek samen met Daan Kruik, medewerker bediening

PersPrijs Carine Koreman op het podium
Nominatie van gisteren: Timber Nijland
Vandaag: Petrie Talens

Overall winnaar Timber Nijland, Restaurant Kiewiet te Dedemsvaart