5, 6 en 7 februari 2018
Volg ons op Twitter  Volg ons op Twitter  Volg ons op LinkedIn  
            

Winnaars wedstrijden 2018

  Grand Prix EvenTT Culinair    
1 Dennis de Haan Restaurant de Haan Groningen
  Maître Roelof van der Laan Bokaal    
1 Bram van Grinsven Restaurant Somm Uden
  Innovatieve Chef    
1 Kevin Reijerse Restaurant Het Roode Koper Ermelo
2 Jorgo Tzanos Restaurant De Loohoeve Schoonloo
3 Marcel Heintzberger Restaurant De Beyerick Zeist
  A la minute Halfom    
1 Gert van der Heijden Restaurant Het Roode Koper Ermelo
2 Marleen Brouwer Restaurant De Loohoeve Schoonloo
3 Jelle Schepers Restaurant Stones Emmen
  Assiete klasse    
1 Chris-Ian Staal Hampshire Hotel Emmen Emmen
2 Boy van Rijn The Lobby Fizeaustraat Amsterdam
3 Damian Nieland Grandcafé De Kamer Slagharen
  Junioren klasse    
1 Edwin Wobben Grand Café De Brink Dwingeloo
2 Bibi de Wit Restaurant Sukade Meppel
3 Janine Borger Hotel Paping Ommen
  Sierwerk Klasse    
1 Geert Eling Hampshire Hotel Emmen Emmen
2 Raimond van Iren Patisserie van Iren Muntendam
  Grand Dessert Klasse    
  EREPRIJS Dennis Klompsma Bos & Bos Catering Groningen
1 David de Jong Restaurant het Roode Koper Ermelo
2 Geert Eling Hampshire Hotel Emmen Emmen
3 Mark Werkman Drenthe College Emmen
  Tappasklasse Streekprodukten    
  Eervolle vermelding Vera Kruijer Restaurant De Sluiswachter Dieverbrug
  Klasse high, beer, wine & tea    
1 Rik Vinke Restaurant Stones Emmen
2 Carina Kappers Rijn IJssel Vakschool Wageningen
3 Irene Zantinge Hemelse Patisserie Arnhem
  Klasse Bittergarnituur Opleidingen    
1 Lars van der Linden Friese Poort College Drachten
2 Diego Bijker Noorderpoort College Groningen
3 Dennie Postma Noorderpoort College Groningen
  Klasse Feestelijke Taart    
1 Ruben van Trigt Tops Edelgebak Bilthoven
2 David de Jong Restaurant Het Roode Koper Ermelo
3 Sibrich Bakker De Patissier Zoeterwoude
  Saisonnier Persprijs    
  Dennis Klompsma Bos & Bos Catering Groningen
       
  Gastvrijheidswedstrijden 1 ste jaars    
1 Romany Rotman Noorderpoort College Groningen
2 Sharon de Haan Friese Poort College Drachten
3 Larissa Boes Noorderpoort College Groningen
       
  Gastvrijheidswedstrijden 2 de jaars    
1 Reiny Toxopeus Noorderpoort College Groningen
2 Erik Hartholt Noorderpoort College Groningen
3 Rosanne Wilke Drenthe College Emmen
       
       
  Schoolwinnaar Noorderpoort College Groningen